Son Dakika
18 Nisan 2019 Perşembe
burdurwebmedya
burdurwebmedya

Lara’dan Burdur’da Coşkulu Konser

2146 kez izlendi, 21 Haziran 2015 Pazar

Ünlü pop müzik şarkıcısı ve güzel sanatçı Lara, Burdur Belediyesi’nin Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında Burdur’da konser verdi. Müzikseverlerle buluşan Lara, birbirinden güzel parçalarını Burdurlular için seslendi. Geldiği için kendisine teşekkür eden Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur’un herşeyin en iyisine layık olduğunu vurgularken, Burdurlular için gece gündüz çalıştıklarını kaydetti.   İŞTE LARA’NIN BURDUR KONSERİNDEN […]

Ünlü pop müzik şarkıcısı ve güzel sanatçı Lara, Burdur Belediyesi’nin Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında Burdur’da konser verdi. Müzikseverlerle buluşan Lara, birbirinden güzel parçalarını Burdurlular için seslendi. Geldiği için kendisine teşekkür eden Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur’un herşeyin en iyisine layık olduğunu vurgularken, Burdurlular için gece gündüz çalıştıklarını kaydetti.
 
İŞTE LARA’NIN BURDUR KONSERİNDEN GÜZEL ANLAR
 
,
 
Eski otogar alanında teravih namazından sonra başlayan konsere ilgi büyüktü. 1000 kişilik sandalyelerin tamamı dolarken bir o kadar daha müziksever ayakta izledi.

Etiketler: ali orkun ercengiz lara

kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi