Son Dakika
17 Ocak 2019 Perşembe
doruk-reklam

Mahalle sakinleri istedi, Ak Parti yerine getirdi

14 Haziran 2018 Perşembe, 20:21

Tepe ve Karasenir Mahalle halkının isteği üzerine Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü tarafından cep geçiş çalışmaları tamamlanarak mahalle sakinlerinin talebi gerçekleşti.

Burdur merkez Karasehir ve Tepe Mahallesinin bağlantı noktası olan çevre yolu üzerinde bulunan alanda araçların geçişi için cep çalışmaları tamamlandı. Mahalle sakinlerinin talebini yerini getirdiklerini belirten AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ve Burdur İl Başkanı Volkan Mengi ortak açıklama yaptı. Yapılan açıklamada “Seçim çalışmalarımız esnasında Karasenir ve Tepe Mahallemizin geçiş noktasına yaya üst geçidi yapılması için mahalle sakinlerimiz talepte bulunmuştu. Bizde yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde bu projeyi yatırım programına alınması sağlayarak, çalışmalar başlamıştık” ifadeleri kullanıldı.

CEP ARAÇ GEÇİDİ İSTEMİ DE YERİNE GETİRİLDİ

Mahalle sakinlerinin seçim çalışmaları esnasında araç geçişini kolaylaştırmak amacıyla cep araç geçidi talebinde de bulunduklarının ifade edildiği açıklamada, “Daha sonra Mahalle Sakinlerimiz seçim çalışmalarımız sırasında mahalleye davetlerinde araç geçidi için çalışmaların başlaması talep ettiler. Bizlerde gerekli görüşmelerimizi gerçekleştirerek bu kavşağın çalışmalarının başlamasını talep ettik. Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü tarafından cep geçiş çalışmaları tamamlanarak mahalle sakinlerinin talebi gerçekleşti. AK Parti olarak 16 yıldır Burdur ilimizde bizlere iletilen ve yapılması gereken tüm projelerde görüşmelerimizi gerçekleştirerek ilimize kazandırılmasını sağladık. Yine halkımızın talepleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerine yer verildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi