Son Dakika
23 Şubat 2019 Cumartesi
doruk-reklam

MHP İl Başkanı Ökte, “Liderimiz gibi aklımız hep Türkiye’dir”

13 Ocak 2018 Cumartesi, 10:51

Burdur MHP İl Başkanı Hikmet Ökte yazılı açıklama yayınlayarak, “Üç Hilal, baraj sorunu olmadan Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası için, kendi mührüyle yerel seçimlere de, milletvekili seçimlerine de hazırdır; Cumhurbaşkanlığı için de “ittifak” halinde seçime girecektir” dedi.

MHP Burdur İl Başkanı Ökte’nin yaptığı açıklama şu şekilde:

“Liderimiz Türk milletini ve Ülkücü Hareketi hiç yolda bırakmadı, hiç aldatmadı, hiç başımızı yere eğdirmedi. Üstelik milletimizin geleceği ile dile getirdiği her konuda hep haklı çıktı. Bu kutlu davanın varoluş sebebi milletin ve devletin bekasıdır, istiklal ve istikbalidir. Bu yolda rahmetli Başbuğ’un dediği gibi öncelikle siyasetçi değil, dava adamı olarak gereğini yapmak zorunda olduğumuz zaman dilimindeyiz. 16 Nisan’da çıktığımız yeni sistemde Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin devletin temel değerlerinin yerine oturması için üzerimize düşeni mutlaka yerine getireceğiz.”

MHP Burdur İl Başkanı Ökte, açıklamalarına şöyle devam etti:

“Sayın Bahçeli’yi ve MHP’yi önlerindeki en büyük engel gören zihniyet, bütün hatlarıyla saldırmaktadır. CHP, olmadık laflar ederek Sayın Bahçeli’ye hakaret etmekte, Ülkücüleri ve MHP’li belediyeleri yanlış yolda kanalize etmeye çalışmaktadır. 7 Haziran’da Bahçeli’ye “Başbakanımız ol” diyenler, şimdi saldırmaktadır. “Niye CHP-HDP ile koalisyon kurmadın?” diyenler şimdi saldırmaktadır. “Niye AKP ile koalisyon kurmadın?” diyenler şimdi saldırmaktadır. Hepsi de 16 Nisan’da işbirliği yapan “Hayır Bloku” cephesidir.Zoraki Yenikapı Mitingi”ne gelip sonra “Yenikapı ruhu”nu yerle bir etmek için uğraşan CHP’nin genel başkanı ve ekibi, kirli bir demokrasicilik oynamaktadırlar. 15 Temmuz’u “tiyatro” belleyen bu parti ne yazık ki Atatürk’ün partisi olmaktan çıkmış, Kürtçülerin elinde oyuncak olmuş, terörist cenazelerine katılır hale gelmiş, Amerikancı politikalara alet edilmiştir. 7 Haziran’dan beri MHP’ye ve Sayın Bahçeli’ye durmak bilmeyen saldırılarda CHP, PKK/HDP, Perinçekgiller, sermaye medyası, sermaye damatları, MHP’nin safra atıkları, Sözcü, Fitneçağ işbirliği halindedir. Hala fitne, gaflet ve hıyanet içinde olanlara söylenecek sözü Devlet Beyimiz söylemiştir. Sonuna kadar liderimizin yanındayız ve başaracağız! Sayın Devlet Beyimizin dediği gibi Ülkücü Hareket’in aklı hep Türkiyedir! MHP Burdur İl Teşkilatı olarak, bütün ilçe teşkilatlarımız ve belediye başkanımızla 2019’a hazırız, Liderimizin yanında Türk milletinin emrindeyiz. Ülkemiz üzerindeki karanlık oyunları bitirmeye, Üç Hilal’in zaferine koşmaya kararlıyız. Demokrasi, hukuk, adalet, kardeşlik, kalkınma, ilerleme ve refah için her fedakarlığa hazırız. Yerel seçimlerde zafer Ülkücü Hareket’in olacaktır. Milletvekili seçimlerinde zafer MHP’nin olacaktır. 2019 Ülkücü Hareket’in yılı olacaktır. Ne mutlu Türk’üm diyene!”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi,buhayad