Son Dakika
16 Aralık 2018 Pazar
doruk-reklam

Milletvekili Özçelik’ten süt üreticilerine müjde

17 Mayıs 2018 Perşembe, 18:34

AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik konu ile ilgili olarak açıklamada bulunarak Burdur ili genelinde destekleme ödemesi olarak 7,5 MİLYON TL fazla ödemenin geleceğini bildirdi.

Burdur Milletvekili Bayram Özçelik yaptığı açıklamada “Hükümetimizin belirlediği süt primi yapılan artış ile birlikte ÖRGÜTSÜZ SATIŞ 3 Kuruş İken 10 KURUŞ Oldu.ÖRGÜTLÜ SATIŞ 4 Kuruş İken 12 KURUŞ olmuştur. Böylece son ödenen desteklemeye göre aylık 2,5 milyon TL fazla destekleme ilimize gelecek. Yani ilk üç aylık ödeme için en az 7,5 milyon TL fazladan ödeme gelecektir. Toplam tutarın ise % 200 ARTIŞ ile Ocak Şubat ve Mart ayları için 12 Milyon TL civarında ödenmesi bekleniyor”dedi.

Milletvekili Bayram Özçelik, Süt Hesabı Yapanlar Hiç Hayvancılığa ve Süte Verilen Desteklemeleri Hesaba Katmadan Halkımızı Kandırmak İçin Hesap Yaptıklarını Biliyoruz.Ak Parti Hükümetlerinin her zaman üreticinin yanında olduğunu belirterek Burdur ilinin süt üretiminde önemli bir yerde olduğunu kaydetti. Özçelik, yapılan artışın Burdur’da üreticileri sevindirdiğini ifade etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,gülev,burdur ceviz ezmesi,burdur rehabilitasyon