Son Dakika
17 Ocak 2019 Perşembe
doruk-reklam

Saadet Partisine çirkin saldırı

04 Haziran 2018 Pazartesi, 14:08

Saadet Partisi Burdur Merkez İlçe Başkanı Abdullah Acar, yazılı açıklamada bulunarak, şehir merkezinde bulunan partilerinin reklamlarına saldırıda bulunulduğunu ifade etti.

İŞTE ACAR’IN AÇIKLAMALARI

“BU TAHAMMÜLSÜZLÜK NİYE ?”

Saadet Partisi Burdur İl Başkanlığının şehir merkezindeki bilboardlara astığı reklamlardan bazıları kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce kesildiğini ifade eden Saadet Partisi Burdur Merkez İlçe Başkanı Abdullah Acar, “Ülke insanının geldiği durum maalesef ki bu. Bu tahammülsüzlük neden diye sormadan edemiyoruz. İşte biz bu bozuk zihniyeti değiştirmeye geliyoruz” dedi.

Sözlerine devam eden Acar, “Bu saldırı eğer ki siyasi bir hazımsızlıklıktan dolayı yapılmadı ise ülkede ciddi manada ahlak ve maneviyat problemi var demektir. Kişilerin aksi yöndeki siyasi düşüncelerinden dolayı oldu ise bunda da insanları birbiriyle kutuplaştıran, kendinden olmayanı hain sayan idarecilerin büyük payı vardır. ‘kurtuluş savaşına gidiyoruz’ şeklinde abuk sabuk açıklamaların en üst seviyeden yapıldığı ülkemizde, vatandaş da bundan olumsuz yönde etkileniyor. Devletten bir kuruş para almadık, bu çalışmaların, davasını ibadet aşkıyla yürütmeye çalışan gönüllülerinin çocuklarının nafakasından kestikleri meblağlarla yürütüyoruz. Söz konusu kişi ya da kişilerin bulunup cezalandırılması için gerekli mercilere başvuru yaptık” Dedi.

 

Yorum

  1. halil

    06/04/2018 at 23:24

    çor çocuk işidir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi