burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

TED Isparta Koleji’nde görkemli açılış

TED Isparta Koleji’nde görkemli açılış
433 kez okundu
18 Eylül 2017 - 18:24

Isparta’da geniş ve ferah 40 dönümlük arazide modern tesisiyle uzun yıllardır eğitim ve öğretimi kaliteli bir şekilde sunan TED Isparta Koleji’nde 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılı görkemli bir açılış töreni ile gerçekleşti.

Burdur’dan da bir çok öğrencinin eğitim aldığı TED Isparta Koleji’ndeki 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılı açılış törenine Kurucu Temsilcisi Mustafa Fikri Çobaner, Genel Koordinatör ve Lise Müdürü Hayrettin Bilge, Okul İdaresi, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından başlayan programda günün anlam ve önemine ilişkin Genel Koordinatör Hayrettin Bilge konuşmada bulundu.

3. ve 8. sınıf öğrencilerinin şiir dinletilerinin ardından 8. sınıftan 9. sınıfa geçen Gürcü Fentoğlu, “TED’de Liseli Olmak” başlıklı yazısını tüm öğrencilere okudu.

TED Koleji Müzik Öğretmenleri öğrencilere coşkulu marş ve şarkılar söylettiği programda 10. yıl marşı ile birlikte okul zili çalarak 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılının ilk dersi başladı.

Çok sayıda velinin yoğun ilgi gösterdiği açılış programında, velilere kokteyl verilerek program sona erdi.

İŞTE RENKLİ İLKÖĞRETİM HAFTASI AÇILIŞINDAN KARELER

burdur ceviz ezmesi
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.