burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

TED Isparta Koleji’nde oryantasyon eğitimi coşkulu başladı

TED Isparta Koleji’nde oryantasyon eğitimi coşkulu başladı
471 kez okundu
12 Eylül 2017 - 20:12

Burdur’dan da öğrencilerin eğitim aldığı Isparta’nın köklü özel eğitim kurumu TED Isparta Koleji’nde 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılı oryantasyon eğitimleri başladı.

Okullarına alışma sürecini kısa sürede sağlanmayı amaçlayan oryantasyon eğitimlerinde minik öğrenciler ve 5. sınıf öğrencileri öğretmenleriyle yeni eğitim öğretim yılına keyifli başladı.

TED Isparta Koleji Kurumsal İletişimden yeni TED öğrencilerine, velilerine yapılan açıklamada “TED Ailesi”ne hoş geldiniz. Ailemize yeni katılacak öğrencilerimizin okul yaşamına uyum süreçlerini kolaylaştırmak için tasarlanan Oryantasyon Dönemi Programının amacı; öğrencilerimizin hem Türk Eğitim Derneği (TED)’nin değerlerini ve eğitim anlayışını öğrenmeleri, hem TED’li kimliğini geliştirmeleri hem de yerleşkelerini, öğretmenlerini, sosyal ve kültürel olanakları tanımalarıdır. Bir diğer ifadeyle TED’li olmanın ayrıcalık olduğu ve sunduğu fırsatlar konusunda farkındalığı artırmaktır.” Denildi.

Oryantasyon eğitimi kapsamında 5.sınıflar da Türkçe ve Okuma derslerinde tanışma etkinliği yaparak öğrencilerin birbirlerine eğlenceli bir şekilde tanıması sağlandı. Öğrenciler, ortaokula alışırken hem de eğlendiler.

TED Isparta Koleji’nde dün de ana sınıfı tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Velilere Genel Koordinatör ve Lise Müdürü Hayrettin Bilge Anasınıfları Tanıtım Toplantısında bilgilendirdi.

İŞTE ANASINIFI TANITIM TOPLANTISI ve ORYANTASYON EĞİTİMLERİNDEN RENKLİ KARELER

burdur ceviz ezmesi
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.