Son Dakika
17 Ocak 2019 Perşembe
doruk-reklam

Tefenni’nin üretenleri Şekerbank’ın iftarında buluştu…

09 Haziran 2018 Cumartesi, 00:15

Şekerbank, Tefenni’de düzenlediği iftar davetinde çiftçiler ile bir araya geldi. 7 yıldır Tefenni’de esnaf, çiftçi, işletme ve KOBİ’lere hizmet verdiklerini belirten Şekerbank Tefenni Şube Müdürü Melike Gürcü Uysal, Tefennili müşterilerine işlerinin büyümesi ve daha çok üretmeleri için destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

Kuruluşuna dayanan üretimi destekleme misyonu doğrultusunda her zaman esnaf, çiftçi, işletme ve KOBİ’lerin yanında yer alan Şekerbank, 7 yıldır hizmet verdiği Tefenni’de düzenlediği iftar davetinde bölgenin çiftçi ve yerel yöneticileri ile bir araya geldi.

Şekerbank Tefenni Şube Müdürü Melike Gürcü Uysal, Şekerbank Akdeniz Bölge Müdürlüğü Tarım Bankacılığı Bölge Satış Müdürü Hüseyin Can Özen ve şube çalışanlarının ev sahipliğinde gerçekleşen iftar davetine il protokolü ve Tefennili çiftçiler katıldı.

Melike Gürcü Uysal: “KOBİ, esnaf ve tarım bankacılığında köklü uzmanlığımız bulunuyor”
Şekerbank Tefenni Şube Müdürü Melike Gürcü Uysal iftarda yaptığı konuşmada, Şekerbank’ın yüzde 70’i Anadolu’da bulunan, 71 il ile 100’e yakın merkez dışı ilçeye yayılmış köklü şube ağı ile üretenleri desteklediklerini ifade ederek, “KOBİ, esnaf ve tarım bankacılığında, birkaç nesildir hizmet verdiğimiz yaygın bir müşteri tabanımız ve köklü uzmanlığımız bulunuyor. Kuruluşumuzdan bugüne, tam 65 yıldır olduğu gibi bundan sonra da iyi ve kötü günde müşterilerimizin yanında yer alıp, Tefennili müşterimize işlerinin büyümesi ve daha çok üretmeleri için destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi