Son Dakika
16 Şubat 2019 Cumartesi
doruk-reklam

Vekillerden Hastane, TOKİ, Spor salonu ve Afad binası açıklaması

22 Eylül 2018 Cumartesi, 10:26

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur gündemde merak edilen 4 konu ile ilgili bilgilendirme açıklamasında bulundu.

Burdur halkının özellikle beklediği TOKİ ilgili bilgilendirmede bulunan Milletvekilleri Özçelik ve Uğur Bozkurt Mahallesi Deprem Evleri Kentsel Dönüşümde TAPU Devrini Yapan Bağımsız Birim Sayısının 265 olduğunu açıkladılar.Bu sayının % 85’e tekamül ettiğini ve hak sahiplerinin ay sonuna kadar tapu devirlerini hızlandırmaları konusunda vatandaşlardan ricada bulundular.

İŞTE O BİLGİLENDİRME AÇIKLAMASI

1-Bozkurt Mahallesi Deprem Evleri Kentsel Dönüşümde TAPU Devrini Yapan Bağımsız Birim Sayısı 265 Oldu % 85’e Ulaştı,Vatandaşlarımızın Bu Ay Sonuna Kadar Tapu Devirlerini Hızlandırmaları Gerekmektedir.Tapu Devrini Hızlandırmaları İçin Vatandaşlarımıza Rica Ediyoruz Bir An Önce Binalar Boşaltılıp,Vatandaşlar Kiraya Çıkıp Kira Ödemelerinin Yapılması Sağlanacaktır.
2-Yeni Hastane Yapımına Geçilmesi İçin Bakan,Bakan Yardımcısı,Genel Müdür Düzeyinde Görüşmelerimiz Yoğun Şekilde Devam Etmektedir.
3-Burdur AFAD Binası İnşaatına Başlandı
4-Spor Salonunun İkmal İnşaatına Başlanıldı.Çatı Çelik İskeleler Yerleştirilmeye Başlandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi,buhayad