Ziraat Türkiye Kupası’nda ön eleme turu eşleşmeleri ve maç programı belli oldu « Burdurweb, Burdur Haber, Son Dakika, Ziraat Türkiye Kupası’nda ön eleme turu eşleşmeleri ve maç programı belli oldu « Burdurweb, Burdur Haber, Son Dakika,
hava
DOLAR 32,2776 %% -0.11
EURO 35,1154 %% 0.46
GRAM ALTIN 2.402,74 %% -0,51
ÇEYREK A. 3.928,48 %% -0,51
BITCOIN 67.592,00 %0.219
SON DAKİKA

HAFTANIN MAÇLARI

Ziraat Türkiye Kupası’nda ön eleme turu eşleşmeleri ve maç programı belli oldu

Son Güncelleme :

14 Eylül 2023 - 16:41

Ziraat Türkiye Kupası’nda ön eleme turu eşleşmeleri ve maç programı belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası‘nda ön eleme turu eşleşmeleri ve maç programı belli oldu. 

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, tamamı 17 Eylül Pazar günü oynanacak ön eleme turu karşılaşmalarının programı şöyle:

14.30 Kilis Belediyespor-Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (Kilis 7 Aralık)

14.30 Şırnak İdmanyurdu-Mazıdağı Fosfat (Şırnak Üniversite)

14.30 12 Bingölspor-M. Ölmez Madencilik Hakkari ZAP (Bingöl Şehir)

14.30 Doğubayazıt Futbol-Serhat Ardahanspor (Doğubayazıt Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz)

14.30 Dersimspor-Kars 36 (Tunceli Atatürk)

15.00 Çarşambaspor-Boyabat 1868 (Çarşamba Şehir)

15.00 Ereğli Belediyespor-Bartınspor (Şehit Vefa Karakurdu)

15.00 Sincan Belediyespor-Yozgat Belediye Bozokspor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik)

15.00 Kumluca Belediyespor-Niğde Belediyespor (Kumluca İlçe)15.30 Gölcükspor-Gebzespor (Gölcük Şehir)

15.30 Çorluspor 1947-Altınova Belediyespor (General Basri Asan)

15.30 Yunus Emre Belediyespor-Burhaniye Belediyespor (Necdet Yıldırım Futbol)

15.30 Sökespor-Bigaspor (Söke Şehir)

15.30 Bilecik 1969-Çankırı Saray 18 (Bilecik Şeyh Edebali)

----- REKLAM -----

YORUM ALANI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.