burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber

Başkan Akbulut’tan Milletvekili Özçelik’e çıkış

Başkan Akbulut’tan Milletvekili Özçelik’e çıkış
1.304 kez okundu
23 Mart 2020 - 17:05

CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut yazılı açıklama yaparak, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik’in açıklamalarını eleştirdi.

İl Başkanı Akbulut, “MV Bayram Özçelik bir açıklama yapmış. Tüm hemşehrilerimize o açıklamayı okumalarını rica ediyorum. Sözüm ona virüs salgınının yayılmasını engelleme çabası için çalışan kurum ve kişileri yazmış. Hadi yine unuttunuz Burdur’un vekili olduğunuzu ve sadece AKP MV gibi davranıyorsunuz; hadi Belediye Başkanımız Ali Orkun Ercengiz’e, Milletvekilimiz Mehmet Göker`e ve bizlere siyasi hırs besliyor ve saymıyorsunuz; peki günlerdir gece gündüz ilin tüm kurum binalarını, camilerini, caddelerini, sokaklarını dezenfekte etmeye çalışan BELEDİYE İŞÇİ lerimizi saymaktan, bir teşekkür etmekten nasıl kendinizi alıkoyuyorsunuz.Bizler günlerdir Başta Sağlık Bakanımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızı ayırt etmeden yanlarında olduğumuzu bildiriyoruz. Amacınız siyaset yapmak ise alasını yaparız ama bu dönem de Vatandaşlarımız bizlerden siyaset değil sağlıklarını korumamız için birlik olup gerekli çalışmalarımızı yapmayı bekliyor. Biraz mola verelim siyasete sayın Vekilim önce sağlık.Şimdi gerçekten de aynı gemide olduğumuzu anlama zamanı, şimdi birlik olma zamanı diyor tüm vatandaşlarımıza zorunlu olmadıkları müddetçe dışarı çıkmamaları, evlerinde gerekli hijyenleri sağlayarak beklemeleri çağrımızı yeniliyoruz.” Dedi.

MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK’İN AÇIKLAMASI İÇİN TIKLAYINIZ

KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.