Son Dakika
22 Ekim 2017 Pazar
doruk-reklam

Bucak’ta bozulan yollara neşter

12 Ekim 2017 Perşembe, 08:41

Bucak Belediye Başkanı, Kaymakam Yalçın Sezgin belediye çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Yalçın Sezgin vatandaşlardan gelen şikayetleri de dikkate alarak, kent genelinde incelemelerde bulunuyor ve ilgili birim müdürlerine gerekli talimatları veriyor.

Bucak Belediye Başkanı Yalçın Sezgin, son olarak Mehmet Akif Mahallesi Kervan Caddesinde alt yapı ve yol yapım çalışmaları nedeniyle kazılan ve vatandaşlar tarafından yapımı tamamlanmadığı için şikâyet edilen yolda incelemelerde bulundu. Başkan Sezgin incelemeler sırasında yaptığı açıklamada, “Vatandaşlarımızın şikâyetlerini değerlendirmek, dikkate almak bizim önem verdiğimiz konulardan biri. Belediye olarak asfalt çalışması gerçekleştireceğimiz alanlarda, öncelikle içme suyu, yağmursuyu ve doğalgaz gibi alt yapı çalışmalarını tamamlıyor ve abone ve servis bağlantılarını yapıyoruz. Bu da belirli bir süre alıyor. Akabinde alt yapı çalışmalarını tamamladığımız alanlarda da asfalt çalışması gerçekleştiriyoruz. Kervan caddemizde ve tüm diğer caddelerimizde bu program çerçevesinde hareket ediyoruz. Vatandaşlarımız merak etmesin en kısa sürede bozulan yollarımızı asfaltla buluşturacağız ”dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


burdur ceviz ezmesi,tekno granit,burdur ceviz ezmesi,ozgur dogan,magazin 15,kanal burdur,amerikan kültür burdur,mudul bey