Son Dakika
22 Ekim 2017 Pazar
doruk-reklam

Burdur Halk Plajında Hıdırellez coşkusu

15 Mayıs 2017 Pazartesi, 18:22

Burdur Belediyesi tarafından Burdur Gölü Halk Plajı’nda düzenlenen geleneksel Hıdırellez Şenlikleri renkli görüntülere sahne oldu.

Burdur Belediyesi tarafından Halk Plajında düzenlenen Hıdırellez Etkinlikleri gün boyu sürdü. Gündüz saatlerinde havanın iyi olmasından faydalanan vatandaşlar piknik alanlarını doldurdu. Çocuklarda ise akşamın ilerleyen saatlerine kadar çocuk oyun gruplarında eğlendiler. Şenlikte çocuklar için 2000 adet uçurtma dağıtıldı. Şenliğe katılanlara 5000 kişilik etli pilav, ayran ve helva dağıtımı yapıldı. Halk Plajı’nda vatandaşlar uçurtma uçururken gençler ve çocuklar müzik eşliğinde çocuk oyun gruplarında eğlendiler.

Şenliğe katılan vatandaşları ziyaret eden Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, bayanların Anneler Günü’nü kutlayarak karanfil verdi.

Sosyalleşmeye daha çok ihtiyacımız olduğunu belirten Başkan Ercengiz, “Vatandaşlarımız düzenlediğimiz etkinliğe ilgi gösterdiler. Sabah erken saatten itibaren Halk Plajı’na geldiler. Güzel bir etkinlik oldu. Katılan tüm halkımıza teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


burdur ceviz ezmesi,tekno granit,burdur ceviz ezmesi,ozgur dogan,magazin 15,kanal burdur,amerikan kültür burdur,mudul bey