Son Dakika
12 Temmuz 2018 Perşembe
doruk-reklam

Burdur Ülkü Ocakları, Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı konferansı düzenledi

11 Ekim 2017 Çarşamba, 11:28

Burdur Ülkü Ocakları tarafından ‘Ey Türk Gençliği, Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme’ konulu Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı konferansı düzenlendi.

Müze Müdürlüğü Salonu’ndaki Burdur Ülkü Ocakları Sosyal Sorumluluk Birimi Başkanı Emine Canyalçın tarafından verilen konferansa MHP İl Başkan Yardımcısı Ünal Özilhan, Ülkü Ocakları Başkanı Ayhan Mete, MHP Belediye Meclis Üyesi İbrahim Uğuz ile Ülkü Ocakları üyeleri katıldı.

Ülkü Ocakları Başkanı Ayhan Mete, Ülkü Ocakları Genel Merkezinin başlattığı ‘damarlarındaki Asil Kanı Kirletme’ kampanyasına Burdur Ülkü Ocakları olarak, gençlerle birlikte omuz omuza milli bir şuurla destek olacaklarını söyledi.

Mete “sizleri Türk kültürü ve ahlâkı ile bağdaşmayan, yabancı sermayelerin rant kazanmak için zehir tüccarlığı yaparak zehirlemelerine izin vermeyin. Damarlanırınızdaki asil kanı kirletmeyin. Çağımızın gençliğimize yönelik en büyük saldırısı uyuşturucu maddeler ve madde bağımlılığıdır” dedi.

Daha sonra Emine Canyalçın tarafından ‘madde bağımlılığı nedir?, madde bağımlılığı ile mücadele yolları’ konusunda konferans verildi.

Canyalçın Türkiye’nin 81 ilinde uyuşturucu ve diğer maddelere çok kolay erişilebildiğini anlattı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


burdur ceviz ezmesi,gülev,destina kafe,türkmen mühendislik,ormak tarım,kanal burdur