Son Dakika
22 Ekim 2017 Pazar
doruk-reklam

Burdur’da Amatör Spor Haftası başladı

10 Ekim 2017 Salı, 08:25

9-15 Ekim tarihleri arasında kutlanacak Amatör Spor Haftası, bugün düzenlenen çeşitli etkinliklerle başladı.

Burdur Valisi Şerif Yılmaz’ın da katıldığı programda, İstasyon Caddesinde Amatör Spor Branşlarının tanıtım stantları gezildi. İstasyon Caddesinde açılan mini spor alanlarını tek tek gezerek sporcuların gösterilerini izleyen Vali Yılmaz, yaptıkları spor dallarıyla ilgili sporculardan ve antrenörlerden bilgi aldı.

Stantları gezdikten sonra sporcularla hatıra fotoğrafı çekilen Vali Yılmaz, milli sporcularımızın olimpiyatlarda elde ettiği başarıları dile getirerek, sizlerin de yaptığınız spor dalların da başarılı olarak ay yıldızlı bayrağımızı gönderde dalgalandırmanız bizlerin en büyük arzusudur. Onun için başta dersleriniz olmak üzere, uğraş verdiğiniz spor dallarıyla ilgili çok çalışmanız gerekiyor. Düzenli ve disiplinli çalışma olduğu sürece başarı her zaman gelir diyen Vali Yılmaz tüm branşlardaki sporculara başarılar diledi.

Programa Vali Yılmaz’ın beraberinde Vali Yardımcısı Ali Nazım Balcıoğlu, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Servet Olpak, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür V. Hasan Güven ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran yer aldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


burdur ceviz ezmesi,tekno granit,burdur ceviz ezmesi,ozgur dogan,magazin 15,kanal burdur,amerikan kültür burdur,mudul bey