Son Dakika
24 Nisan 2017 Pazartesi
doruk-reklam

MAKÜ’lü Öğretim Görevlisi Ahmet Melek hayatını kaybetti

23 Aralık 2016 Cuma, 09:16

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Ahmet Melek hayatını kaybetti. Vefatıyla sevenlerini ve yakınlarını üzüntüye boğan Melek, 50 yaşında hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre dün akşam her hangi bir rahatsızlığı yok iken yattıktan sonra sabah uyanamayan Melek’in hayatını kaybetmesi başta ailesi olmak üzere tüm MAKÜ’yü üzdü.

MAKÜ Rektörlüğü, Öğretim Görevlisi Ahmet Melek için başsağlığı mesajı yayınladı. Rektörlük yaptığı açıklamada; “Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Ahmet MELEK bu sabah vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan Rahmet, kederli ailesine başsağlığı dileriz.” Denildi.

MAKÜ Öğretim Görevlisi Ahmet Melek için Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu önünde bugün saat 11:30’da tören düzenleneceği öğrenilirken, Melek’in cezanesi yarın memleketei Manisa’da defnedileceği belirtildi.

Burdurweb ailesi olarak Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Ahmet Melek’i Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dileriz.


sanalbasin.com uyesidir,burdur ceviz ezmesi,mehmet can doğan emlak,burdur ceviz ezmesi,ozgur dogan,burshow,sim elektrik,
DMCA.com Protection Status