Son Dakika
17 Haziran 2018 Pazar
doruk-reklam

N Kolay işlem merkezi açıldı

07 Ocak 2017 Cumartesi, 10:39

Türkiye’nin en büyük ödeme kuruluşu şirketinden birisi olan N Kolay fatura ödeme merkezi iki girişimci Avukat Mehmet Çavdar ve iş adamı Halil Çiçek ortaklığında Burdur’da hizmete başladı.

Köprübaşı mevki İsmet İnönü Bulvarı No. 14’de hizmete başlayan N Kolay fatura ödeme merkezinin açılışına Ak Parti İl Başkanı Süleyman Faki, İl Genel Meclis Başkanı Muzaffer Bağcı, BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, MAKÜ Genel Sekreteri Ali Nihat Gündüzalp, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, Akdeniz CLK Perakente Müdürü Ferhat Aksu, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Vatandaşın hızlı ve güvenilir fatura ödeme imkanı sağladıklarını belirten işletme ortağı Av. Mehmet Çavdar, bütün fatura ödeme işlemlerinin yanı sıra tüm bankacılık işlemlerinin, abonelik işlemlerinin yapıldığını belirtirken, 150’ye yakın fatura tahsilatı çeşidini N Kolay Fatura Ödeme İşlem Merkezi’nde yapabildikleri ifade etti.

Yurt içi ve yurt dışına IBAN numarası ve ismi para transferi de yapabildiklerini belirten Çavdar, “Amacımız hızlı ve pratik şekilde vatandaşın bankalarda ve diğer yerlerde kuyruk sırası beklemeden hızlı bir şekilde işlemlerini yapmasıdır. Katılan tüm davetlilere teşekkür ediyorum” Dedi.

Duaların okunmasının ardından açılışa geçildi. Açılışı protokol üyeleri kurdele keserek yaptı. Açılışın ardından davetliler işleme sahiplerine hayırlı olsun dileğinde bulunurken, açılış programı kokteyli ve lokma ikramı ile son buldu.


burdur ceviz ezmesi,gülev,destina kafe,ozgur dogan,ormak tarım,kanal burdur