Son Dakika
16 Kasım 2018 Cuma
doruk-reklam

Taner Şahin, “Bu göreve her daim hazırım”

07 Aralık 2017 Perşembe, 09:43

Burdur Oto Tamircileri Odası’nın seçimlerine az bir süre kala kulislerde başkan adaylarının ismi dolaşmaya başladığı bu günlerde, kulislerden edindiğimiz bilgiler üzerine Yeni Sanayi Kaporta Ustası Taner Şahin’in başkanlık için aday olabileceğini ve kulislerde konuşulduğunu haberleştirmiştik.

Başkan adaylığı konusunda ismi geçen Taner Şahin, Burdurweb internet haber sitemize yazılı açıklamada bulunarak konuyu açıklık getirdi.

İŞTE TANER ŞAHİN’İN AÇIKLAMASI

5 Aralık 2017 tarihinde Burdurweb.com internet haber sitenizde yayınlamış olduğunuz “Kulislerde Burdur Oto Tamirciler Odası Başkanlığı’na Taner Şahin ismi” başlıklı haberinize ilişkin açıklama yapma gereği duydum.

Yaklaşık 10 yıldır Yeni Sanayi Sitesi’nde kaporta tamiri sektöründe faaliyette bulunmaktayım. Ailecek sektörün içerisindeyiz ve sektörün temel sorunlarını hakimim. Sanayici esnaflarımız kendi aralarında konuşmalarındaki beni bu göreve layık görmeleri ve bunu deklere etmeleri beni onore etmiştir. Burdur Oto Tamircileri Odası Başkanlığı sanayici esnaflarımızın sorunlarının birebir çözülmesi, onlara maddi ve manevi destekte bulunulması gereken bir kuruluştur. Bu noktada sanayici esnafımızın sesi olan bu kuruluşta üyesi olarak her kademede görev yapmaya hazırım.

Eğer sanayici esnafımız beni başkan olarak bu göreve layık görmüşler ve başkan olmamı istiyorlarsa görevden kaçmam, bu görevi layıkıyla yerine getiririm. Bu vesile ile başta sanayici esnafımız olmak üzere tüm oda üyelerimizi saygılarımı, selamlarımı ve hürmetlerimi sunarım.

Taner ŞAHİN

***

Aynı zamanda Yeni Burdur Esnaf ve Sanatlar, Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Vekilliği görevini yürüten Taner Şahin’nin başkan adayı olacağı konusunda kulislerin hareketli olduğu iddia edilmişti.

Yorum

  1. Muhittin Çetinkaya

    12/07/2017 at 16:11

    Hangisi iyi görev yapacaksa, onun seçilmesini dilerim.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,gülev,burdur ceviz ezmesi,burdur rehabilitasyon