Son Dakika
17 Kasım 2018 Cumartesi
doruk-reklam

Milletvekili Göker, sanal imza kampanyası başlattı

21 Kasım 2017 Salı, 13:56

Cumhuriyet Halk Partisi Burdur Milletvekili Mehmet Göker, önceki gün yazılı açıklama yaparak Yüksek Hızlı Tren hattının Burdur merkezden geçmeyeceğini, Isparta üzerinden Bucak’a bağlanacağını ve oradan da Antalya’ya bağlanacağı konusunda duyumların olduğunu ifade etmişti.

Milletvekili Göker, Change.org isimli sanal kampanya sitesinden kampanya başlattı. Milletvekili Göker, “Antalya-Burdur-Isparta Yüksek Hızlı Tren güzergâhının durumu ile ilgili kamuoyunda bizi endişelendiren bazı bilgiler dolaşmaktadır. Söz konusu bilgilere göre Afyon’dan gelen hattın Üniversitenin ve Tugayın bulunduğu Burdur merkezinin by-pass edilerek, Isparta üzerinden Burdur’un Bucak ilçesinden geçeceği ve Antalya’ya ulaşacağı konuşulmaktadır. Bununla birlikte Burdur hattının da uzun zamandan beri yolcu taşımacılığına kapalı olması bu bilgiyi adeta teyit eder niteliktedir. Burdur halkı olarak Yüksek hızlı Trenin Burdur Merkezden geçmesini istiyoruz…” şeklinde ifade ederek kampanyayı vatandaşların desteklemesini istedi.

İlgili link: https://www.change.org/p/y%C3%BCksek-h%C4%B1zl%C4%B1-trenin-burdur-merkezden-ge%C3%A7mesini-istiyorum?recruiter=89763091&utm_source=share_petition&utm_medium=facebook&utm_campaign=share_for_starters_page

Yorum

  1. gurbetcı

    11/22/2017 at 12:20

    bayram ozcelık zaten bırsey yaptıgı yok .barı mehmet goker yapsın bu ıslerı

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,gülev,burdur ceviz ezmesi,burdur rehabilitasyon