burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Cinayetin ayrıntıları ortaya çıkıyor

Cinayetin ayrıntıları ortaya çıkıyor
5.592 kez okundu
09 Şubat 2019 - 20:46

Bağlar Mahallesi Taşar Kuyu Sokak’ta boş arazide dün saat 18.00 sıralarında toprağa gömülü ceset bulunmuştu. Burdur Valiliği konu ile ilgili yazılı açıklamada bulunmuştu.

Bugün ise Burdur Cumhuriyet Başsavcılığı yazılı açıklamada bulunarak olayla ilgili ayrıntıları kamuoyuyla paylaştı.Yapılan açıklamada, ”
08.02.2019 günü 18:00 sıralarında Burdur Merkez Bağlar Mahallesinde boş arazideki bir çukurda parçalanarak torbalara konulmuş gömülü vaziyette bir kadın cesedi bulunması üzerine, olayla ilgili yürütülen soruşturma çerçevesinde, maktülün Afgan uyruklu göçmen statüsünde ilimizde ikamet eden 1993 doğumlu M.H. olduğu tespit edilmiş ve olayın failleri olabilecekleri şüphesiyle maktülün Afgan uyruklu eşi S.A.R ve eşinin kardeşi S.B.R kasten öldürme suçundan C.Başsavcılığımızca gözaltına aldırılmışlardır. “Denildi.

İŞTE CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞIN YAZILI AÇIKLAMASI

08.02.2019 günü 18:00 sıralarında Burdur Merkez Bağlar Mahallesinde boş arazideki bir çukurda parçalanarak torbalara konulmuş gömülü vaziyette bir kadın cesedi bulunması üzerine, olayla ilgili yürütülen soruşturma çerçevesinde, maktülün Afgan uyruklu göçmen statüsünde ilimizde ikamet eden 1993 doğumlu M.H. olduğu tespit edilmiş ve olayın failleri olabilecekleri şüphesiyle maktülün Afgan uyruklu eşi S.A.R ve eşinin kardeşi S.B.R kasten öldürme suçundan C.Başsavcılığımızca gözaltına aldırılmışlardır.

 Konuyla ilgili soruşturma titizlikle yürütülmektedir.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.