Son Dakika
19 Nisan 2019 Cuma
burdurwebmedya
burdurwebmedya

Cinayetin ayrıntıları ortaya çıkıyor

09 Şubat 2019 Cumartesi, 20:46

Bağlar Mahallesi Taşar Kuyu Sokak’ta boş arazide dün saat 18.00 sıralarında toprağa gömülü ceset bulunmuştu. Burdur Valiliği konu ile ilgili yazılı açıklamada bulunmuştu.

Bugün ise Burdur Cumhuriyet Başsavcılığı yazılı açıklamada bulunarak olayla ilgili ayrıntıları kamuoyuyla paylaştı.Yapılan açıklamada, ”
08.02.2019 günü 18:00 sıralarında Burdur Merkez Bağlar Mahallesinde boş arazideki bir çukurda parçalanarak torbalara konulmuş gömülü vaziyette bir kadın cesedi bulunması üzerine, olayla ilgili yürütülen soruşturma çerçevesinde, maktülün Afgan uyruklu göçmen statüsünde ilimizde ikamet eden 1993 doğumlu M.H. olduğu tespit edilmiş ve olayın failleri olabilecekleri şüphesiyle maktülün Afgan uyruklu eşi S.A.R ve eşinin kardeşi S.B.R kasten öldürme suçundan C.Başsavcılığımızca gözaltına aldırılmışlardır. “Denildi.

İŞTE CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞIN YAZILI AÇIKLAMASI

08.02.2019 günü 18:00 sıralarında Burdur Merkez Bağlar Mahallesinde boş arazideki bir çukurda parçalanarak torbalara konulmuş gömülü vaziyette bir kadın cesedi bulunması üzerine, olayla ilgili yürütülen soruşturma çerçevesinde, maktülün Afgan uyruklu göçmen statüsünde ilimizde ikamet eden 1993 doğumlu M.H. olduğu tespit edilmiş ve olayın failleri olabilecekleri şüphesiyle maktülün Afgan uyruklu eşi S.A.R ve eşinin kardeşi S.B.R kasten öldürme suçundan C.Başsavcılığımızca gözaltına aldırılmışlardır.

 Konuyla ilgili soruşturma titizlikle yürütülmektedir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi