burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Gündemi

Samanyolu GSM’in şanslı talihlisi hediyesi aldı

Samanyolu GSM’in şanslı talihlisi hediyesi aldı
3.611 kez okundu
16 Haziran 2019 - 13:06

Samanyolu Gsm’nin Instagram takipçileri arasında yaptığı çekilişinin sonucu belli oldu.

Çekilişi kazanan Mehmet Akif Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi 3. Sınıf Öğrencisi Kader Hanım kazandı. Kader Hanım, firmadan akıllı telefonunu teslim aldı.

Duygularını paylaşan ve çekilişi kazan Kader Hanım, “Samanyolu Gsm’nin düzenlemiş olduğu çekilişi arkadaşlarımdan duydum sonra bende katılım sağladım ve binlerce kişi arasında bana çıkacağına inanmıyordum.Çekilişi sonucunu kazandığımı açıklanan bir mesajla karşılaştım ve kazandığımı okuyunca çok şaşırdım ve mutlu oldum. Bir çok arkadaşlarımdan tebrik mesajı aldım. Instagramda bir çok çekilişe katıldım ama ilk defa şans bana güldü bu kez ben kazandım. Samanyolu Gsm firmasına çok teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Duygu ve görüşlerini aktaran çekilişi düzenleyen Samanyolu Gsm sahibi Taha Ersan, “Firma kuruluşumuzun 21. Yılına özel yapmış olduğumuz Mayıs ve Haziran aylarında @samanyolugsmm Instagram takipçilerimize birçok hediyeler dağıttık ve sonuncusu Büyük hediye olarak cep telefonu çekilişimizi 14 Haziran’da gerçekleştirdik. Müşterimize daha hizmet verebilmek adına internet üzerinden sosyal sayfalarımızı aktif olarak kullanıyoruz ve iyi tepkiler alıyoruz. Almış olduğumuz olumlu tepkiler sebebiyle her ayın 21’inde farklı hediyelerle instagram takipçilerimiz arasından çekilişle hediyelerimizi dağıtmaya devam edeceğiz.Neden Her ayın 21 diye soruyla çok karşılaşıyoruz bunun sebebi çok basit bu sene kuruluşumuzun 21. Yılı ve bu yıl sonuna kadar her ay 21. Gününde farklı hediyeler dağıtacağız inşallah. Nice 21’li Yıllar dileyerek Tüm Burdurlu hemşehrilerimizi selamlıyorum.” dedi.

dilamed
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.