burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Gündemi

Burdur’da türban tasarımının ilk ve tek adresi Dilamed

Burdur’da türban tasarımının ilk ve tek adresi Dilamed
3.390 kez okundu
03 Temmuz 2019 - 10:36

Burdur merkez Burç Mahallesi Kışla caddesinde haziran ayında hizmete başlayan Dilamed, moda, tasarım, bakım ve güzellik hizmetleriyle Burdur’a yeni bir soluk getiriyor. Dilamed Burdur işyeri sahibi Zeynep Çevik,  Burdurweb Dergisi okurları için söyleşide bulundu.

Sizi tanıyabilir miyiz?

Zeynep Çevik, 1986 yılında Burdur’da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Burdur’da tamamladım. Bu işe ilk önce merakla başladım. Daha sonra bu merakımı özel sektörde çalışmaya başlayarak devam ettirdim. Gerek kuaförlük hizmeti olsun gerekse de türban tasarımda olsun kendimi geliştirdim. Yılın belli aralıklarında kendimi geliştirmek için İstanbul’da mesleğimle alakalı eğitimleri katılmaktayım. Yenilikçi, gelişmeye açık ve modayı an be an takip etmekteyim. Dilamed’in 23 yıllık tecrübesini Burdur’a getirerek sektörümüzde yeni bir soluk getireceğiz. Aynı zamanda Burdur’da türban tasarımı konusunda ilk firmayız.

İşletmenizde ne tür hizmetler vermektesiniz?

İşletmemizde ben ve Ümran Okur arkadaşımla beraber çalışmaktayız. İkimizde kendi alanımızda uzman kişileriz .İşletmemizde düğün, nişan ve diğer özel günler için kuaförlük hizmetleri içerisinde yer alan tesettürlü bayanlar için türban tasarımı, gelin başı tasarımı, saç tasarımı, make up /profesyonel makyaj) ve kaş tasarımı, fön, saç kesimi boya ve ağda hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel makyaj konusunda ise malzemelerimiz ise orijinal ürün olan “mac” markasından gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca işyerimize gelen tüm gelinlerimizde prova çalışması yapmaktayız. Bu mutlu günlerinin her aşamasında birlikte hareket ederek mutluluklarını paylaşıyoruz. Kaliteli ve özverili hizmetimizle işimizi severek yapmaktayız.

Diğer işletmelerden farkınız nedir?

En büyük farkımız ise Ayşe Emanet’in sektörde 23 yıllık tecrübesiyle oluştuğu Dilamed markasını Burdur’a getirmiş bulunmaktayız. Onun bilgi ve tecrübesiyle ilimizde ve bölgemizde fark yaratacağımızdan eminim. Özellikle iletişim konusunda seviyeli ve ölçülü bir diyalog ile işyerimize gelen tüm misafirlerimize farkımızı daha da ortaya koymaktayız.

Son olarak neler söylemek istersiniz?

İlerleyen dönemlerde gelinlik, nişanlık ve kaptanlık gibi giysi ihtiyaçlarınızı başka illere ve yerlere gitmeden Burdur’da karşılamanızı sağlayacağız. Ayrıca güzellik ve bakım noktasında ise yeni cilt bakım cihazlarımızla çok yakında hizmete başlayacağız.

dilamed
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.