Son Dakika
25 Mart 2019 Pazartesi
doruk-reklam
doruk-reklam

Kahraman Veteriner Kliniği açıldı

13 Ekim 2017 Cuma, 19:48

Veteriner Hekim Ahmet Arvasi Günel ve ortağı Durmuş Kahraman, İbrahim Zeki Burdurlu caddesinde hizmet vermeye başladı.

Açılışa 20. Dönem Burdur Milletvekili ve Veteriner Hekimler Odası Başkanı Kazım Üstüner, Gıda Tarım ve Hayvancılık il Müdürü Oktay Darcan ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış konuşmasını 20. Dönem Burdur Milletvekili ve Veteriner Hekimler Odası Başkanı Kazım Üstüner genç hekimler Ahmet Arvasi Günel ve Durmuş Kahraman’ı başarılı bir hayat geçirmeleri konusunda dileklerde bulundu.

2014 yılında, Büyükbaş Veteriner Kliniği olarak başlayan Kahraman Veteriner Kliniği, 2017 Haziran ayında Pet hayvanlarına yönelik klinik hizmetlerine başlayarak İbrahim Zeki Burdurlu caddesindeki iş yerlerinde yeni konseptinin açılışı yapıldı.

Açılışa 20. Dönem Burdur Milletvekili ve Veteriner Hekimler Odası Başkanı Kazım Üstüner, Gıda Tarım ve Hayvancılık il Müdürü Oktay Darcan ve çok sayıda davetli katıldı.
Açılış konuşmasını 20. Dönem Burdur Milletvekili ve Veteriner Hekimler Odası Başkanı Kazım Üstüner genç Veteriner Hekimleri Ahmet Arvasi Günel ve Durmuş Kahraman’a başarılı bir hayat geçirmeleri konusunda dileklerde bulundu.

Kısaca sizi tanıyabilir miyiz?

Durmuş Kahraman, 1989 yılında Antalya’da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Antalya’da tamamladım. Daha sonra üniversite eğitimim için Burdur’a geldim. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’ni Veteriner Fakültesini 2012 yılında bitirdim. Lisans eğitimi bitirdikten sonra askerliği yaptım. Ardından Eğitimime iç hastalıkları Anabilm dalında yüksek lisans eğitimimi tamamladım.
İş hayatımda ise özel bir büyükbaş çiftliğinde sorumlu veteriner Hekim olarak çalıştım.2014 yılı Kasım ayında ise Kahraman Veteriner Kliniği olarak işyerimizi açtım.

Kısaca sizi tanıyabilir miyiz?

Ahmet Arvasi Günel, 1989 yılında Burdur’da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Burdur’da tamamladım.2010 yılında Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesine başladım.2016 yılında mezun olup, aynı yıl Dölerme ve suni tohumlama ana bilim dalında yüksek lisans eğitimime başladım.2017 yılı Haziran ayında Kahraman Veteriner Kliniğinde Pet hayvanlarına yönelik çalışmalar amacıyla Klinik ortağı oldum.

Kahraman Veteriner Kliniğinizde ne tür hizmetler vermektesiniz?

Ahmet Arvasi Günel, Kahraman Veteriner Kliniği 2014-2017 yılları arasında Büyükbaş sektörüne hizmet vermekteydi.2017 yılında yeni konseptimizle büyükbaş hayvanın yanında, pet hayvanlarına profesyonel hizmete başlamıştır. Veteriner Hekim Durmuş Kahraman sahada çiftlik hayvanlarına yönelik çalışmaktadır. Ayrıca büyükbaş çiftliklerine koruyucu hekimlik ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Ben ise kliniğimizde sadece kedi, köpek ve egzotik hayvanlara (muhabbet kuşu, papağan, kanarya) hizmet vermekteyim. Kliniğimizde teşhis ve tedavinin yanı sıra evcil hayvanlar için pet malzemeleri, mamalar, pet kuaför hizmeti ve pet pansiyon hizmetleri de vermekteyiz.

Son olarak neler söylemek istersiniz?

Her şeyden önce hekimlik bir vicdan işidir. Esnaflık ise ikinci planda gelir. Hayvan besleyenleri ve hayvan severlerin duygularını küçümsemeden, faydaya çevirmeden hizmet verebilmek önemlidir. ilkolkul çağlarından bu yana hayvan sevgisiyle büyümüş birisi olarak veteriner hekimliğin gerektirdiği bütün değerleri taşıyarak kliniğimizde her türlü Petcana hizmet vermeyi önemsiyoruz.

2 Yorum

 1. Tamer Kamil ALAN

  10/17/2017 at 10:16

  Başarılarının devamını diliyoruz genç arkadaşlarımıza…

  • kahraman

   12/13/2017 at 15:17

   teşekkürler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi